Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seriāls

  • Broņa zaudē atmiņu un nevar acerēties, kur nolika avansu. Atnāk Stefānija, kuru Broņa nepazīst, bet viņa arī ir zaudējusi atmiņu, tāpēc saka: «Še septiņi lati, es tevi mīlu» un Broņa aizmirst, ka meklēja avansu. Visi dzied un dejo, bet Prohors aiz greizsirdības 11 reizes sašauj sevi kājā.
  • Broņa aizbrauc uz Palermo, kur saēdās šprotes ar skābu pienu un tagad sēž lidostā un domā vai zemenes mazgāt, vai nav vairāk jēgas.
  • Broņa pamet mājas un dodas uz lielpilsētu, kur strādā par apkopēju eļļu veikalā. Taču īpašnieks pēc nostrādātas pusstundas viņā pamana lielu talantu un ieceļ SIA «Eļļinieks» valdē, kuras sēdes laikā Broņu izvaro nekrietnais valdes priekšnieka dēls Čučumārs.
  • Broņa braucot februārī autobusā saslimst ar HIV, taču jau maijā viņu sasper zibens un viņa kļūst vesela un iemīlās ātrās palīdzības mašīnas šoferī, kuram ir aknās liela, zaļa ciroze.
  • Broņa tualetes durvīs iever pirkstu un nevar dabūt ārā vairākas stundas. Voldiņam tāpēc pārplīst urīnpūslis, un tam visam klāt vēl Broņas māsai Guļai sākas dzemdības ciematā aiz baznīcas, kurā tobrīd notiek dejas.
  • Broņa uzspridzina tiltu, bet neatceras kā. It kā iet bojā Daumants. Ugunskurā līdz ar vīra pīšļiem tiek sadedzināta Daumanta atraitne. Bet izrādās ka Daumants ir dzīvs un bojā gājis viņa dvīņubrālis. Tagad dedzina dvīņubrāļa atraitni un veco nevienam nevajadzīgo virtuves ķeblīti.
  • Broņa nemanot un nejauši iebaro Niņdžam 4 litri indes un abi raud. Broņa par to, ka Ņiņdža nemirst, bet Ņiņdža par to, ka atkal zaudējis atmiņu...
  • Broņa seriāla laikā vairākas reizes maina dzimumu, sekojoši seriāla beigās viņai ir vairāki vīri un sievas, kas visi dzīvo vienā mājā un paši nevar vairs saprast, kas ar ko ir precējies un kāpēc, līdz neatnāk lopkopis Gasiendo, kurš visu saprot un visiem visu paskaidro, kā ir patiesībā, bet pa to laiku viņam nosprāgst aita.
  • Broņa, braucot ar velosipēdu pāri gulošajam policistam pie brīvdabas estrādes, atpazīst tajā tēva brāļa znotu Jēzupu, kurš noslēpumaini pazuda pirms diviem gadiem pēc pilsētas svētku svinībām.
  • Broņa laimē loterijā 13 miljonus Slovākijas Eiro, taču ir pazaudējusi pasi un laimesta saņemšanai noteiktas tikai 7 dienas! Skaties kā Broņa iegūst pasi paātrinātā kārtībā un iztērē naudu nopērkot autortiesības uz pīlādžkokiem!
Vairāk lasiet «Radio SWH» [s:34741].