Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dikeulakos: meitenes pelnījušas svētdien saņemt līdzjutēju atbalstu

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Georgios Dikeulakos uzsver, ka meitenes būtu pelnījušas, lai svētdien izšķirošajā spēlē pret Serbiju «Arēnā Rīga» justu pienācīgu līdzjutēju atbalstu, vēsta [s:34755].

«Lai tādu spēli komentētu, jāpaiet vismaz dažām stundām. Pārāk daudz bija dažādu notikumu, pārāk daudz dažādu aspektu. Jānoskatās video, jāizanalizē un tad varēs izdarīt nopietnus secinājumus,» skaidro Dikeulakos.

«Uz karstām pēdām varu pateikt, ka mūsu spēles plānā bez taktiskajām niansēm bija trīs galvenie punkti. Pirmkārt, ļoti svarīga bija komunikācija laukumā. Otrkārt, vajadzēja saglabāt koncentrēšanos visas 40 spēles minūtes, kas ar pagarinājumiem pastiepās vēl par desmit minūtēm garākas. Treškārt, spēlētājām vajadzēja būt gatavām cīnīties līdz pēdējai sekundei. Esmu ļoti gandarīts, ka meitenes ar to visu tika galā. Jā, brīžiem kaut kas nesanāca, bija kļūdas, taču es labi zinu, cik grūti ir uzvarēt basketbola spēlē Izraēlā. Mēs to izdarījām,» uzsver Latvijas izlases galvenais treneris.

«Izraēlas komandas zonas aizsardzība mūs, protams, nepārsteidza un brīžiem ar to tikām galā gluži labi. Strādājam un treniņos turpināsim strādāt, lai tas izdotos vēl labāk un katrā situācijā spēlētājas izvēlētos pareizākos risinājumus un spētu tos īstenot. Šajā ziņā progress jau ir. Paši centāmies variēt aizsardzības sistēmas un tas deva augļus, kaut arī bez kļūdām neiztikām,» turpina Dikeulakos.

«Gatavošanos pēdējai spēlei pret Serbiju sāksim ar to, ka pacentīsimies aizmirst šo maču. Tas nebūs viegli izdarāms. Vispirms pulsam no 200 sitieniem jāatgriežas normālā ritmā, jānorimst emocijām. Vēlreiz izpētīsim pirmās spēles videoierakstu, meklēsim pareizo spēles plānu un esmu pārliecināts, ka to atradīsim. Komanda cīnīsies, lai izmantotu iespēju kvalificēties finālturnīram un aicinu visus mūsu draugus svētdien uz «Arēnu Rīga», lai meitenes saņemtu pienācīgu atbalstu,» piebilst treneris.