Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mums šodien <i>dzimenīte</i>

10 gadu pastāvēšanas laikā esam kļuvuši par trešo ietekmīgāko interneta ziņu mediju Latvijā.
Katru dienu portālu apollo.lv vidēji apmeklē 130 tūkstoši cilvēki, savukārt mēnesī tie ir vairāk kā 420 tūkstoši lietotāju. Vērtējot apollo.lv lasītājus, mēs varam sekot līdzi arī izmaiņām Latvijas sabiedrībā. Pēdējo gadu tendences liecina, ka arvien pieaug to portāla apmeklētāju skaits, kas mūsu ziņas lasa atrodoties ārpus Latvijas robežām.

Šo gadu gaitā ir mainījusies arī apollo.lv loma. Pašos pirmsākumos - 1997. gadā tā bija web lapa, kas atbalstīja interneta pakalpojumu attīstību, jo tieši izmantojot Apollo zīmolu, sākumā tika piedāvāti interneta pieslēgumi.

2000. gadā apollo.lv pārtapa par ziņu portālu, saglabājot sākotnējo misiju – caur interneta satura veidošanu, veicināt kopējo interneta attīstību valstī. Taču jau šajā laikā Apollo izstrādāja un ieviesa jaunas satura lietas. Apollo.lv bija pirmais portāls, kas interneta lietotājiem piedāvāja vēl nebijušu iespēju – labā kvalitātē skatīties TV. Šī tehnoloģiskā bāze kalpoja par pamatu Lattelecom TV pakalpojumu attīstībai.

2006. gadā apollo.lv kļuva tikai un vienīgi par mediju. Šajā laikā daudz darba veltījām tieši satura un vizuālā koncepta izstrādei, par pamatu ņemot lietotāju vajadzību izpēti un pasaules tendences.

Pēdējie 2 gadi mums ir bijuši ļoti dinamiski un izaicinājumiem pilni. Ir nomainīts apollo.lv portāla izskats un pozicionējums. Veiktās izmaiņas vainagojušās ar labiem rezultātiem - gada laikā esam  pieaudzējuši lietotāju skaitu par 12% un lapu rādījumu skaitu par 31%.

par aktuāliem notikumiem sabiedrībā

vulkāna radīto pelnu mākoni, kas paralizēja dzīvi turpat pusei Eiropas.

ziņu portālu cilvēkiem no cilvēkiem