Znaroka vadītais OHK «Dinamo» paliek pēdējā vietā LDz kausā

«Latvijas dzelzceļa» kausa izcīņas mačā par trešo vietu šodien Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas OHK «Dinamo» ar 4:5 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Mitišču «Atlant».

Pirmajā trešdaļā Jurijs Babenko izvirzīja vadībā OHK «Dinamo» komandu, bet otrās trešdaļas sākumā Leo Komarovs panāca jau 2:0. Taču perioda turpinājumā Aleksandrs Ņesterovs, Pāvels Trahanovs un Ivans Ņeprjajevs nosvēra pārsvaru par labu «Atlant».

Trešā perioda sākumā Zbineks Irgls panāca jau 4:2 «Atlant» labā, tomēr «Dinamo» ar Jegora Milovzorova un Vladimira Gorbunova pūlēm spēja panākt neizšķirtu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienu sērijā izšķirošo «bullīti» realizēja «Atlant» hokejists Kriss Burks.

Šovakar, pulksten 19.30 turnīra finālspēlē par «Latvijas dzelzceļa» kausu cīnīsies Rīgas «Dinamo» un Jaroslavļas «Lokomotiv».