Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lindsija Loena atgriežas pie stūres un tviterī

Atgriežoties mājās pēc tiesas nozīmētās ārstēšanās rehabilitācijas klīnikā, Holivudas rūpju bērns Lindsija Loena savā pirmajā tvītā izteikusi sašutumu par paparaci, kas seko katras viņas solim.

«Paparaci vajadzētu aizliegt fotografēt vai uzņemt video cilvēkus, kas brauc [automašīnā] vai ir apstājušies pie luksofora. Tā būs labāk visiem,» ceturtdien norādīja aktrise.

Kā ziņots iepriekš, otrdien Loena atstāja rehabilitācijas klīniku, kurā viņai saskaņā ar tiesas lēmumu bija jāārstējas trīs mēnešus. Aktrise tika atbrīvota no obligātās ārstēšanās pēc 22 dienām, jo viņas ārstējošie ārsti secināja, ka Loena necieš no narkotiku atkarības vai citām psihiskām problēmām, kā tas tika diagnosticēts iepriekš.

Pirms tam viņa gandrīz divas nedēļas pavadīja cietumā par iepriekšējā tiesas sprieduma noteikumu pārkāpšanu. 2007.gada augustā Loena stājās tiesas priekšā saistībā ar apsūdzību agresīvā braukšanā un automašīnas vadīšanā alkohola reibumā, par ko viņai tika piespriests trīs gadus ilgs nosacītais cietumsods. Šā gada jūlijā viņai tika piespriesta brīvības atņemšana un ārstēšanās rehabilitācijas klīnikā, jo tiesa atzina, ka aktrise nav izpildījusi iepriekšējā sprieduma prasības un noteiktajā apjomā apmeklējusi palīdzības programmu.

Neraugoties uz to, ka tiesa samazināja cietumsoda un stacionārās ārstēšanās ilgumu, Loenai ir jāpaliek Losandželosā līdz 1.novembrim, lai divreiz nedēļā varētu veikt analīzes narkotiku un alkohola klātbūtnes noteikšanai organismā, kā arī turpinātu terapiju.