Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skatīs prasību par 8,47 miljonu latu parādu no Ventspils uzņēmēja Stepanova

Rīgas apgabaltiesa pirmdien, 30.augustā, paredzējusi izskatīt tranzīta kompānijas SIA «LSF holdings» un SIA «LSF trans» prasību pret Ventspils uzņēmēju Oļegu Stepanovu par 8,47 miljonu latu parāda piedziņu.

Iepriekš no Stepanova tika lūgts piedzīt 7,54 miljonus latu, taču līdz ar Rīgas apgabaltiesā iesniegtajiem prasības grozījumiem un parāda summas papildinājumiem pērn prasības summa tika palielināta līdz 8,47 miljoniem latu.

Stepanovs šajā lietā ir iesniedzis pretprasību, lūdzot atzīt apstrīdēto aizdevuma līgumu par spēkā neesošu.

«LSF trans» māteskompānija «LSF holdings» pieder Ventspils mēra Aivara Lemberga bērniem Līgai un Anrijam Lembergiem - katram 25% daļu - un uzņēmējam Stepanovam - 50% daļu - caur viņam pilnībā piederošo AS «Topmar holdings».

«LSF holdings» un «LSF trans» tiesas ceļā vēlas panākt iepriekš ar Ventspils uzņēmēju Stepanovu noslēgtā aizdevuma līguma atcelšanu un piedzīt no viņa parādu.

Stepanovam, kurš pārstāv tā dēvēto Lemberga oponentu nometni, arī pieder SIA «SSF holdings», kas ir īpašniece SIA «SSF Forvarding» un SIA «SSF Logistic». Tieši šīs kompānijas iepriekš bija izteikušas vēlmi sadarboties ar «LSF holdings» klientiem un partneriem.