Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kāda taksometra vadītāja piedzīvo šausmu filmas cienīgus notikumus

Šausmu filmas cienīgus notikumus nācies piedzīvot kādai taksometra vadītājai, kurai vairākkārt uzbrukuši nezināmi ļaundari, nodarot smagus miesas bojājumus un vēlāk piedraudot ar īsziņu palīdzību, vēstī TV3 ziņas.

Tā kā policijai noziedzniekus notvert vēl nav izdevies, sieviete baidās par savu dzīvību.

Incidents noticis agrā jūlija rītā, kad taksometra vadītāja savā mašīnā uzņēmusi pāri – vīrieti un sievieti, kas viņai likuši mašīnu apstādināt mežmalā un uzbrukuši – uzmetuši ap kaklu striķi, mēģinājuši nodurt un piekāvuši.

Traumas bijušas tik smagas, ka sieviete ilgi ārstējusies slimnīcā. Vēlāk viņa saņēmusi draudu īsziņas, tad ļaundari pēc sešām dienām uzbrukuši vēlreiz viņas mājas pagalmā.

Policija no komentāriem izvairoties, vien norādot, ka esot uzbrucējiem uz pēdām.

Viena no neoficiālām versijām esot, ka sievietei uzbrukumu organizējuši viņas darba devēji, jo viņa vairākkārt sūdzējusies Valsts Darba inspekcijā un citās iestādēs, priekšniecībai sagādājot pamatīgas problēmas

Uz TV3 ziņu dienesta zvaniem sievietes darba devēji neatbild, bet Latvijas vieglo taksometru nozares darba devēju organizācija uzskata, ka sievietei uzbrukuši parasti laupītāji, jo sievietei uzbrukt ir vieglāk, un krīze šādus uzbrukumus tikai veicina.