Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apvērsums Jūrmalā - liecinieku ietekmēšanas shēma no Munkevica puses

Pretēji Jūrmalas tiesas viedoklim, ka bijušais Jūrmalas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics neietekmēs kukuļdošanas lietas lieciniekus, 13 dienas pēc Munkevica iznākšanas no cietuma Jūrmalā strauji katalizējas politiskie procesi.

Munkevics turpina iesākto varas sagrābšanas un saglābšanas shēmu, kuras dēļ tika apcietināts. Munkevica politiskā rīcība pēc viņa iznākšanas brīvībā ir organizēta kā liecinieku ietekmēšanas process. Tas netiek veikts, tieši draudot lieciniekiem, bet īstenojot daudz ietekmīgākas metodes, kā, piemēram, politiskās ietekmes parādīšana, destabilizējot pašvaldības darbu, it īpaši paralizējot darbu Jūrmalas sociālajā sfērā. Turklāt varas pārņemšana Munkevicam nepieciešama arī kā signāls potenciālajiem un esošajiem «investoriem», ka viņam ir ietekme un pietekams politiskais kapitāls iesākto darbu un projektu turpināšanai.

Projektu autorus var noteikt, apskatoties, kādas politiskās organizācijas Munkevics pārstāv un kādi lēmumi ir pieņemti pēdējos gados, kādos iepirkumos uzvarējuši uzņēmēji un, vissvarīgākais – kam par labu ir sagatavots jaunais attīstības plāns, kuram drīzumā tiks izsludināta sabiedriskā apspriešana.