Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Madonna neļauj savai adoptētajai meitai satikties ar tēvu

Amerikāņu popmūzikas zvaigzne Madonna nav atļāvusi savas adoptētās malāviešu meitas bioloģiskajam tēvam tikties ar viņa četrus gadus veco atvasi, vēsta Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) mediji.

26 gadus vecais Džeimss Kambeva, kas strādā par viesmīli Durbanā DĀR austrumu piekrastē, cerēja satikt Mersiju, kuru Madonna adoptēja pagājušā gadā, tomēr dziedātājas pārstāve Barbara Čarone norādīja, ka meitenes tēvs nav zināms.

«Tālākie ģimenes locekļi neko nezināja par tēvu. Arī ciemata vadītāji neko nezināja par tēvu. Māte tika izvarota un pamesta,» Čarones vārdus citē «Sunday Times».

Malāvijas varasiestādes sākotnēji noraidīja Madonnas adopcijas prasību, tomēr popzvaigzne iesniedza apelāciju, un augstākas instances tiesa tomēr to apmierināja. Mersija ir Madonas otrais adoptētais malāviešu bērns. 2006.gadā dziedātāja adoptēja malāviešu zēnu Deividu.

Čarone norādīja, ka, kamēr tika lemts par Mersijas adopciju, viņas tēvs varēja iesniegt prasību, taču viņš šo iespēju neizmantoja, turklāt atbildīgās institūcijas nerekomendē adoptētajiem bērniem satikties ar cilvēkiem, kas apgalvo, ka ir viņu bioloģiskie vecāki vai aizbildņi.
Tiesas dokumentos norādīts, ka Mersijas bioloģiskais tēvs nav zināms un ka viņa dzimusi 2006.gada janvārī 14 gadus vecai mātei, kas pēc dzemdībām nomira.

Pagājušajā gadā, kad tiesa izskatīja Mersijas adopcijas lietu, Kambeva solīja to nepieļaut un skaidroja, ka neko nezināja par bērnu, jo domāja, ka tas ir miris kopā ar māti.