Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sveiciens no Bolivudas. Indieši šaudās Rīgas tirdzniecības centra stāvvietā

Auto sadursmju, stiklu plīšanas, šāvienu un kaskadieru triku pavadīta svētdien, 29. augustā, noslēdzās pirmā Bolivudas mākslas filmas «Agent Vinod» («Aģents Vinods») spraigāko epizožu filmēšanas diena tirdzniecības centra «Domina» automašīnu stāvvietā. Filmēšanas grupa stāvvietu iekārtoja jau no pulksten 6.00 rītā, savukārt pati filmēšana norisinājās no pulksten 8.00 līdz 20.00.

Mākslas filmas «Agent Vinod» filmēšanas process no agra rīta turpinās arī 30. augustā. Epizodēs tirdzniecības centra «Domina» autostāvvietā piedalās visi filmas galvenie varoņi, kurus bīstamākajos brīžos dublē kaskadieri no Sanktpēterburgas. Jau zināms, ka epizodiskā lomā piedalīsies arī Latvijas Leļļu teātra aktieris Jānis Kirmuška – viņš būšot kādas bandas dalībnieks. Pārējo iespējamo latviešu aktieru vārdi pagaidām netiek atklāti, jo vēl norit aktieru atlase.
 
Filmas uzņemšanu veic Indijas filmu studija «Illuminati Films» sadarbībā ar «Film Angels Studio». Tās pamatā ir stāsts par slepeno aģentu, kurš Indijā saņem ziņu, ka mīklainos apstākļos Krievijā ir gājis bojā viņa draugs. Slepenais aģents nekavējoties dodas ceļā, lai noskaidrotu patiesību. Kopā ar viņu ceļo skaista, jauna sieviete. Viņu ceļš ved caur vairākām valstīm, tostarp pa Latviju, tas ir bīstams, pilns negaidītiem pārsteigumiem un pavērsieniem. Galveno lomu atveidotāji ir populāri Bolivudas aktieri Saifs Ali Hans (Saif Ali Khan) un Karina Kapura (Kareena Kapoor), kura ir pasaulē slavenākās Indijas aktieru dinastijas pārstāve.

Kā norāda «Illuminati Films» producentu grupa, filmēšanas laukumu izvēle notikusi, iepazīstoties ar dažādām Rīgas vietām. Kā viena no filmēšanas norises vietām tika izvēlēta arī «Domina», kuru producenti uzskatot ne tikai par labu iepirkšanās centru, bet arī lielisku laukumu filmas spraigāko epizožu uzņemšanai.

Apjomīgais Bolivudas projekts tiek filmēts arī Indijā, Marokā, Francijā un Krievijā. Filmas «Agent Vinod» filmēšana Latvijā paredzēta līdz pat 22. septembrim. Mākslas filma uz ekrāniem nonāks 2011. gada vasarā.