Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā ceturtdien rīkos piketu Ražuka atbalstam. Prasīs atlaist domi

Rīt no pulksten 10 līdz 12 pie Jūrmalas pilsētas domes notiks Jūrmalas Pensionāru biedrības rīkots pikets ar mērķi izteikt atbalstu domes priekšsēdētājam Romualdam Ražukam, informēja Jūrmalas pašvaldībā.

Piketētāji pieprasīs atlaist domi un rīkot jaunas Jūrmalas domes vēlēšanas. Plānots, ka piketā piedalīsies no 300 līdz 1000 cilvēku.

Jau ziņots, ka astoņi Jūrmalas domes deputāti Jūrmalas domes priekšsēdētājam Ražukam iesnieguši pieprasījumu sasaukt domes ārkārtas sēdi par mēra atbrīvošanu no amata. Par to Jūrmalas domes sēdē varētu lemt rīt.

Likums paredz, ka ārkārtas sēde jāsasauc divu nedēļu laikā vai arī jautājums par mēra atbrīvošanu no amata jāiekļauj kārtējās domes sēdes darba kārtībā, ja tā notiek šo divu nedēļu laikā.

Pieprasījumu ārkārtas sēdes sasaukšanai parakstījuši deputāti Ilmārs Ančāns («Mūsu zeme»), Larisa Loskutova (SC), Egmonts Krūmiņš («Jūrmala - mūsu mājas»), Vladimirs Maksimovs («Jūrmala - mūsu mājas»), Gatis Truksnis (LZS, KDS, LPP/LC), Māris Dzenītis un Raimonds Munkevics («Jūrmala - mūsu mājas»). Tāpat dokumentu parakstījusi Dzintra Homka, kura šonedēļ tika izslēgta no partijas «Sabiedrības citai politikai».