Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«O!Kartes Akadēmijas» Nikolajs velta dziesmu meitenei no 6.b klases

Sveicot visus savus draugus un sava talanta atbalstītājus 1.septembrī, dziedātājs Nikolajs Puzikovs, kurš kā dziedošais policists no Ogres, klausītājiem kļuva pazīstams pēc dalības LNT šovā «O!Kartes Akadēmija», piedāvā savu otro dziesmu no topošā albuma. Nav nejauši, ka dziesma [s:34845] tiek publicēta tieši 1.septembrī, jo tas ir stāsts par aizgājušu skolas laika mīlestību, kuru aizmirst nav iespējams.

Par jauno dziesmu un par 1.septembri Nikolajs saka: «Vispirms gribu novēlēt visiem veiksmi sākot jauno mācību gadu. Pats atceros, ka tēvs mani veda uz skolu un man bija balts asteru pušķis, bet skolā mani ieveda kāda meitene no divpadsmitās klases un es jutos tik pieaudzis. Dīvaina ir sakritība, ka es pats Ogres pamatskolā mācījos 6.b klasē un pavisam droši tajā klasē arī mācījās meitene, kas man patika. Tā, ka šis ir gandrīz patiess stāsts par pirmo mīlestību.« 

«Vai tu vēl atceries
Sirdi uz tāfeles un
Mazo smaidiņu
Savā burtnīcā…»

Komentējot savas šī brīža populārākās dziesmas «Dievs tevi mīl» panākumus, radiostacijās un Boombox ballītes visā Latvijā Nikolajs piebilst: «Tā ir mana pirmā dziesma, kas skan radiostacijās un es pats esmu bezgala pārsteigts un priecīgs par tās panākumiem. Man nebija ne mazākās nojausmas, ka tas tā notiks!" 

Dziesmas autors un producents Artūrs Palkevičs, kurš radījis tādas dziesmas kā – «Amigos Del Corzaon» (Anna Dribas), «Deviņos no rīta» (Dace Upīte), «Cīrulis», «2x2», «Dzīve ir viena», «Rīts ar zvaigzni plaukstā» (Roberts Pētersons), «Uz četrām pusēm» (Putniņa, May, Šmukste, Zaharova) un arī šī brīža Nikolaja Puzikova superhitu «Dievs tevi mīl» ir arī jaunās dziesmas autors un producents. Visas iepriekš pieminētās dziesmas, radītas sadarbībā ar tekstu autoru Guntaru Raču. Abiem autoriem tieši šogad atvases sāk mācības pirmajā klasē, tāpēc nav brīnums, ka tapusi tieši šāda dziesma.

Nikolajs kopš augusta ir kompānijas «Mikrofona ieraksti» mākslinieks un viņa pirmais solo albums plānots nākamā gada pavasarī. Ar dziedātāju klātienē iespējams tikties daudzajās «Latviešu Radio Boombox ballītēs», no kurām tuvākā notiks 3.septembrī Jelgavā, 4.septembrī Ventspilī un 10.septembrī Valmierā. 

Dziesmas Mp3 iespējams lejupielādēt portālā «Doremi.lv».
Dziesmas tekstu meklējiet «Dziesmuteksti.lv».