Pujacam vēl viens vārtu guvums pret «Baris»

Latvijas hokeja izlases aizsargs Georgijs Pujacs ceturtdien guva vārtus Viktora Bļinova piemiņas turnīra spēlē, kurā viņa pārstāvētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Novosibirskas «Sibirj» ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Kazahstānas Astanas «Baris» komandu.

Šajā mačā Pujacs 43. minūtē guva «Sibirj» komandas pirmos un vienīgos komandas vārtus pamatlaikā. Piecas minūtes vēlāk viņš arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Savukārt izšķirošo pēcspēles metienu «Sibirj» komandai realizēja Dmitrijs Tarasovs.

«Baris» rindās vienīgos vārtus guva Lukašs Kašpers.

Šodien vēl citā šā turnīra spēle tiksies Novokuzņeckas «Metalurg» un mājinieki Omskas «Avangard». Kā zināms, «Metallurg» komandā spēlē Latvijas izlases aizsargs Aleksejs Jerofejevs.

Pēc aizvadītās ceturtdienas spēles pirmajā vietā turnīrā ar astoņiem punktiem trīs spēlēs atrodas «Sibirj» komanda, tai ar pieciem punktiem seko «Avangard», kurai viena spēle vēl rezervē, bet «Baris» vienība tikusi pie pieciem punktiem, Novokuzņeckas «Metallurg» rēķinā ir trīs punkti, bet «Amur» komanda pie punktiem nav tikusi.

Jau ziņots, ka jaunais KHL čempionāts sāksies 8. septembrī, kad pēdējo divu sezonu Gagarina kausa ieguvēji Kazaņas «Ak Bars» savā laukumā uzņems OHK «Dinamo», ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.