Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas dome precizēs dežūrautomašīnas izmantošanas sistēmu

Rīgas dome precizēs pašvaldības dežūrautomašīnas izmantošanas un reģistrēšanas sistēmu, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča (LPP/LC) preses sekretārs Uģis Vidauskis.

Automašīnas lietošanas reģistrācijas sistēmu nolemts pilnveidot pēc tam, kad atklājās tās izmantošana privātām vajadzībām.

Pēc Vidauska teiktā, iepriekš reģistrācijai tika vienkārši izmantots žurnāls darba vajadzībām. Tagad plānots ieviest braucienu ceļazīmes, kurās katrs braucējs pierakstītos par automašīnas izmantošanas vietu un laiku.

«Tiks noteikta konkrēta kārtība un izveidota vienota sistēma, kā braucienus piereģistrēt,» skaidroja Vidauskis.

Kā ziņots, tika atklāts, ka pēdējā gada laikā partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) Rīgas domes deputāts Jānis Šiliņš vairākkārt izmantojis pašvaldības dienesta automašīnu, lai naktīs brauktu uz un no Rīgas naktsklubiem.

Pēc šīs informācijas publiskošanas Šiliņš atvainojās visiem Rīgas iedzīvotājiem, vēlētājiem un partijas biedriem par savu neētisko rīcību, apņēmās atmaksāt izdevumus par šī transporta izmantošanu un nolēma nolikt domes deputāta mandātu.