«Dinamo» pēdējā pārbaudes spēlē uzvar «Liepājas metalurgu»

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms jaunās KHL sezonas Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar viesos ar 5:2 pieveica «Liepājas metalurga» komandu.

Pirmajā trešdaļā abas komandas neveiksmīgi centās izmantot skaitlisko vairākumu, bet mača rezultāts tika atklāts 17. minūtē, kad pretuzbrukumā pēc Marka Hartigana piespēles vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs - 1:0. Perioda 19. minūtē Krisu Holtu ar precīzu metienu pārsteidza Lauris Bajaruns - 1:1, taču jau pēc 30 sekundēm Hartigans atkal izvirzīja «rīdziniekus» vadībā - 2:1.

Otrās trešdaļas 4. minūtē «Dinamo» spiediens «liepājnieku» aizsardzības zonā beidzās ar Arvīda Reķa vārtu guvumu - 3:1. Viesu ofensīva turpinājās un 7. minūtē Dmitriju Žabotinski pārspēja Jānis Andersons - 4:1, bet jau pēc 24 sekundēm izcēlās «Dinamo» ceturtā maiņa - precīzs metiens Andrim Džeriņam (5:1). Otrā perioda vidū Holtu «rīdzinieku» vārtos nomainīja Mikaels Telkvists, bet uzbrucēju trijnieka Ņiživijs-Hartigans- Tomašs Surovijs vietā sāka spēlēt Juris Štāls-Vitālijs Karamnovs-Ainārs Podziņš.

Trešā perioda pirmajā pusē savainojumu dēļ mačs beidzās Miķelim Rēdliham un Telkvistam, bet dūres izvicīnāja Mārtiņš Karsums un Juris Nacarenko. Spēles 57. minūtē pretuzbrukumā «Liepājas metalurgam» izdevās samazināt rezultāta starpību, kad izcēlās Gunārs Skvorcovs - 5:2.

KHL trešo sezonu «Dinamo» sāks 9. septembrī, kad izbraukuma tūri sāks ar maču pret Sanktpēterburgas SKA. Pēc tam «rīdzinieki» viesos spēlēs pret Novokuzņeckas «Metallurg», Novosibirskas «Sibirj» un Habarovskas «Amur», bet pirmo maču «Arēnā Rīga» aizvadīs 19. septembrī pret divkārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas «Ak Bars».