Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspils Reņķa dārzā notiks Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde

Svētdien, 5.septembrī Ventspils Reņķa dārzā notiks Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde.
Šogad gaidāms īpaši kupls dalībnieku skaits - 572 suņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Somijas, Norvēģijas, Krievijas un Baltkrievijas.  Savu skaistumu demonstrēs 129 dažādu šķirņu suņi. Visvairāk apmeklētāji varēs redzēt tādu suņu šķirņu pārstāvjus kā labradori, zelta retrīveri, vācu aitu suņi, samojedi, špici, mopši, ņufaundlendi, kurchāri, levretes un Ķīnas cekulainie suņi.
 
Būs satopamas arī retas šķirnes – šiba, Vandejas mazais asspalvainais basets, Dienvidāfrikas burbuls un ibiza podengo.
 
Izstādes dalībniekus vērtēs un ekspertīzi veiks starptautiskas kvalifikācijas tiesneši no Baltkrievijas, Krievijas, Serbijas un Īrijas. Katra suņu šķirne tiks vērtēta pēc noteikta grafika – sākumā suņi sacentīsies sešos ringos pa šķirnēm, tad eksperts labāko pārstāvi izvirsīs uz noslēguma konkursu. Šī konkursa sākumā bērni demonstrēs suņu izrādīšanas mākslu un pēc tam notiks konkursi pāriem, audzētavām un pēcnācējiem. Šovu turpinās labāko mazuļu, kucēnu un veterānu noteikšana.Pēc tam 10 FCI grupu uzvarētāji sacentīsies savā starpā, līdz tiks noteikts absolūtais izstādes uzvarētājs.
 
Izstādē būs apskatāmi arī kucēni. Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrībā (DZAB) pašreiz aug mazie samojedi, bokseri, Ungāru vižlas, kolliji, īru seteri un Bavārijas asinspēdu dzinējsuņi.
 
Ventspils dalībnieki arī šogad cer uz skatītāju atbalstu, jo savās mājās ir vislabākā uzstāšanās.
 
Izstādes sākums 10.00, konkursu sākums 16.00 Ieejas maksa - 50 santīmu.
 
Ringu sarakstus var apskatīt Ventspils DZAB mājaslapā «ventspilsdog.lv».