Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par katru Vienības brauciena finišētāju 1 latu ziedos labdarībai

5. septembrī Siguldā riteņbraucēji no visas Latvijas jau 20. reizi vienosies kopīgā velobraucienā. Atbalstot organizācijas «Dzīvesprieks» jauniešus, Vienības brauciena organizatori dāvinās jauniešiem bezmaksas dalību Tautas braucienā, bet «SEB banka», kas ar «Dzīvesprieku» sadarbojas jau kopš 2006. gada, par katru finišējušo Vienības brauciena dalībnieku piešķirs vienu latu «Dzīvesprieka» sociālās rehabilitācijas programmai.

Dalību Vienības braucienā līdz otrdienai, 31. augustam, bija pieteikuši jau 3840 dalībnieki, kas kopš Vienības brauciena  atjaunošanas 1995. gadā, šis ir lielākais dalībnieku skaits.

Sadarbībā ar darba devējiem un pašvaldībām «Dzīvesprieks» palīdz bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem jauniešiem sagatavoties patstāvīgai, pilnvērtīgai dzīvei.

«Sports ka sociālās rehabilitācijas līdzeklis darbā ar sabiedrības atstumtajiem jauniešiem līdz šim Latvijā nav daudz izmantots. «Dzivespriekā» esam ieviesuši sporta koncepciju, un kā daļu no tās - veselīga dzīvesveida paradumu veicināšanu. Esam pārliecināti - veselīgs dzīvesveids ir vērtība! Sabalansēts uzturs, vitamīni, atpūta, higiēna - tas viss tiek mācīts šai programmā,» skaidro Edijs Pētersons, organizācijas «Dzīvsprieks» valdes priekšsēdētājs.

Vienības braucienā startēs arī paši «Dzīvesprieka» jaunieši. Kā uzsver E. Pētersons, dalība Vienības braucienā jauniešiem ir veids, kā socializēties, izjust pozitīvas emocijas un gūt to kopības sajūtu, kuras nereti viņiem pietrūkst ikdienā.