Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Londonā cīnās par viesstrādnieku izlikšanu no konteineriem

Londonas mikrorajona padome un zemes īpašnieks cīnās par Austrumeiropiešu viesstrādnieku izlikšanu no konteineriem, kur viņi apmetušies nelegāli.

Bez pajumtes palikušie imigranti pirms diviem mēnešiem apmetušies transporta konteineros kādā būvlaukumā Ņūhemas mikrorajonā Londonā.

Viens no imigrantiem, kas Lielbritānijā ieradies no Latvijas, sacīja, ka viņš šeit dzīvo tādēļ, ka viņam nav ne darba, ne māju.

Zemes īpašnieks pavēstīja, ka imigranti konteinerā ievākušies tajā pašā dienā, kad viņš iegādājās šo īpašumu.

Turklāt viņš pat nevar atslēgt konteinerus, lai palūgtu imigrantiem izvākties no viņa īpašuma.

Ņūhemas padomes pārstāvis norādīja, ka imigrantiem nav nekādu tiesību dzīvot būvlaukumā.

«Mēs darām visu mūsu spēkos iespējamo, lai palīdzētu viņus aizvākt. Mēs sadarbojamies ar policiju, imigrācijas dienestu un vietas jauno īpašnieku, lai šo lietu novestu līdz apmierinošam risinājumam,» solīja padomes pārstāvis.

Kā jau ziņots, ceturtā daļa no Londonas 4000 bezpajumtnieku ir bez darba palikušie viesstrādnieki no Centrāleiropas un Austrumeiropas, aprēķinājusi Polijas labdarības organizācija «Barka», kas sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem migrantiem.