Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Britu premjera ģimene iepazīstina presi ar jaundzimušo meitiņu

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons ar sievu Samantu piektdien pie ieejas Dauningstrītas rezidencē iepazīstināja sabiedrību ar pāra jaundzimušo meitiņu Florenci Rouzu Endelionu.

Mazulis nāca pasaulē nedaudz pirms laika 24.augustā, kad pāris atpūtās Kornvolā, Anglijas dienvidrietumos. Trešais vārds Endeliona meitenītei dots par godu Sentendelionas ciematam, kurā Kemeronu pāris tajā laikā atpūtās.

Kemeronu pāris, auklējot meitiņu rokās, pozēja fotogrāfiem un atbildēja uz žurnālistu jautājumiem. «Es un Samanta vēlētos izmantot šo iespēju un pateikties visiem par viņu labajiem vēlējumiem kopš Florences dzimšanas. Mēs esam ļoti aizkustināti par saņemtajiem siltajiem apsveikumiem un daudzajām kartītēm, dāvanām un ziediem,» sacīja Kemerons.

Jaundzimusī meitenīte 160 gadu laikā ir tikai otrais bērns, kas nācis pasaulē amatā esošam britu premjerministram.

Pirmais jaundzimušais Dauningstrītā bija leiboristu premjera Tonija Blēra ģimenē 2006.gadā dzimušais dēls Leo.

Kemeronu pāris jau audzina sešus gadus vecu meitu Nensiju un četrus gadus vecu dēlu Artūru. Viņu vecākajam dēlam Aivenam bija smadzeņu paralīze un epilepsija smagā formā, un viņš pagājušā gada februārī nomira sešu gadu vecumā.