Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LVRTC pieprasa «TV Rīga» maksātnespēju

VAS «Latvijas valsts radio un televīzijas centrs» (LVRTC) Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā iesniegusi SIA «TV Rīga», kas vada kanālu «TV5», maksātnespējas pieteikumu, liecina Maksātnespējas administrācijas interneta mājaslapā pieejamā informācija.

LVRTC sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Līne biznesa portālam «Nozare.lv» paskaidroja, ka maksātnespēja pieprasīta, jo «TV Rīga» nav samaksājusi rēķinus par «TV5» apraidi analogajā tīklā.

Tiesa «TV Rīga», kuras juridiskā adrese ir Rīgā, Auces ielā 1-4, maksātnespējas lietu ierosinājusi 2.septembrī. Par administratori ierosināts iecelt Viktoriju Porteri, kura gan vēl līdz šīs dienas vidum no administratores pienākumu pildīšanas var atteikties.

Pēc portālā «Firmas.lv» pieejamās informācijas, šā gada 2.septembrī reģistrēta «TV Rīga» nosaukuma maiņa un tagad tā saucas «Industriālo produktu reklāmas aģentūra».

Iepriekš uzņēmums saucās SIA «TV Kanāls Olimpija».

100% «TV Rīga» īpašnieks ir SIA «TV Berlin», bet kompānijas valdes priekšsēdētāja ir Kristīne Ķikute-Krievkalne.

2008.gadā kompānijas neto apgrozījums bija 1,57 miljoni latu, bet gadu tā noslēdza ar 0,73 miljonu latu zaudējumiem, liecina «Firmas.lv» pieejamā informācija.

Biznesa portāla «Nozare.lv» rīcībā esošā informācija liecina, ka «TV Rīga» parāds par «TV5» analogo apraidi varētu būt nedaudz mazāks par 100 000 latu.