Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ir izbaudīta publiska SPA procedūra – Vecāķu pludmales skrējiens

Šo svētdien 5. septembrī notika sacensību seriāla «SportLat Balva 2010» 16. posma aktivitātes aktīviem cilvēkiem – Vecāķu pludmales skrējiens. Relaksejošais skrējiens gar jūras krastu pulcēja 400 dalībnieku, no kuriem 80 bija bērni.

Sacensības norisinājās 1 aplī gar Vecāķu pludmali un tai pieguļošo mežā/kāpu zonu! Savu sportisko sagatavotību varēja pārbaudīt ikviens aktīva dzīves veida cienītājs sev atbilstošā distancē. Meistarības klases distance bija – 10 km, bet veselības klasei - 5 km, kā arī bija bērnu distances atbilstoši vecuma grupai (~300-1000 m). 

Lai arī sacensību sākumā baudījām lietu un tuvojošos rudens dzestrumu, ik brīdi pieaugušais dalībnieku skaits ātri vien izkliedēja lietus mākoņus, lai kopīgi izbaudītu ilgi gaidīto pludmales skrējienu. Papildus enerģiju dalībniekiem sniedza uzmudinošā Dj BRISK izvēlētā mūzikas programma un sacensību vadītāja Jēkaba Nākuma noderīgā sacensību informācija.

Absolūtais vērtējums vīriešu konkurencē (10 km):
1. vietā – EDGARS BRIGMANIS (SS Arkādija) 0:34:45,15
2. vietā – ANDREJS SERGEJEVS (SS Arkādija) 0:34:45,50
3. vietā – OĻEGS ANDREJEVS (DTC Jaunība) 0:35:27,15

Absolūtais vērtējums sieviešu konkurencē (10 km):
1. vietā – JEĻENA ĀBELE (Metroons) 0:41:45,30
2. vietā – INĀRA LŪSE (Carnikava) 0:43:04,65
3. vietā – ANNA TITOVA (LSC) 0:45:05,70

Visus dalībnieku rezultātus skatieties «SportLat» mājaslapā kalendārā daļā.

Apsveicam uzvarētājus un izsakām sportisku paldies visiem skrējiena fantastiskajiem dalībniekiem, atbalstītajiem un sadarbības partneriem par atbalstu!

Sacensības organizēja biedrība «Sporta klubs SportLat» sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Tiekamies tuvākajās «SportLat» sacensībās:
• 19. septembrī Valmieras  maratons (LČ maratona skrējienā).
Vairāk: «valmieras-maratons.lv».
• 16. oktobrī Duatlons (Rīgā)
Vairāk: «sportlat.lv».