Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas domes deputāts Šiliņš nolicis deputāta mandātu

Partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) Rīgas domes deputāts Jānis Šiliņš pēc publiski izskanējušās informācijas par pašvaldības dienesta automašīnas izmantošanu privātām vajadzībām nolicis deputāta mandātu.

Pamatojoties uz Šiliņa iesniegumu, Rīgas domes deputāti šodien nolēma apstiprināt viņa deputāta pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa.

Nākamais pēc saņemto balsu skaita PS Rīgas domes deputātu kandidātu sarakstā ir žurnālists, Satiksmes vadības centra operators Jānis Vahers. Par Vahera apstiprināšanu deputāta amatā vēl būs jālemj Rīgas domei.

ka pēdējā gada laikā viņš vairākkārt izmantojis pašvaldības dienesta automašīnu, lai naktīs brauktu uz un no Rīgas naktsklubiem.

kurā atvainojās visiem Rīgas iedzīvotājiem, vēlētājiem un partijas biedriem par savu neētisko rīcību, izmantojot dienesta automašīnu personīgām vajadzībām.

Pēc domei radīto izdevumu aprēķināšanas viņš arī apņēmies atmaksāt izdevumus par šī transporta izmantošanu. Kā šodien norādīja Šiliņš, šie aprēķini vēl neesot veikti.

Šiliņš ir viens no aktīvākajiem PS Rīgas nodaļas biedriem, pagājušajā gadā veiksmīgi startēja pašvaldību vēlēšanās un tika ievēlēts Rīgas domē.

PS Rīgas domes frakcijas deputāts Šiliņš strādāja Satiksmes un transporta lietu komitejā un Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā.