Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis: Repše, iespējams, izvairās no intervijām, jo nolēmis aiziet no politikas

Intervijā «Latvijas Radio», atbildot uz jautājumu, kādēļ finanšu ministrs Einars Repše («Jaunais laiks») pēdējā laikā izvairās no intervijām, premjers Valdis Dombrovskis («Jaunais laiks») norādīja, ka tas, iespējams, varētu būt saistīts ar faktu, ka Repše nolēmis aiziet no politikas.

Jau ziņots, ka Repšes vadītā Finanšu ministrija (FM) nāca klajā ar priekšlikumu nākamgad atcelt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes, kas dotu papildu 95 miljonus latu ieņēmumus budžetā. Dombrovskis norāda, ka šis FM priekšlikums nav nekas jauns. Dombrovskis atgādināja, ka par katru likmi tikšot lemts atsevišķi 2011. gada budžeta kontekstā.

Savukārt, komentējot faktu, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) iegādājies datorus, pārmaksājot 100 tūkstošus latu, Dombrovskis uzskata, ka FM ir rūpīgi jāizvērtē VID veiktā datortehnikas iegāde. Pēc viņa teiktā, ir jānoskaidro VID motivācija datortehniku iepirkt Elektronisko iepirkumu sistēmā, nevis rīkot atsevišķu konkursu.