Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aiztur pedofilu, kas seksuāli izmantojis savu 12 gadus veco audžumeitu

Rīgā šomēnes aizturēts kārtējais pedofils - 1977.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš gan nav bijis sodīts. Viņš seksuāli izmantojis savu mazgadīgo audžumeitu, turklāt tas darīts viņa mazgadīgā dēla klātbūtnē.

Vīrietis apcietināts, bet cietušajai - patlaban 12 gadus vecajai meitenei - nozīmētas konsultācijas pie psihologa. Meitene pirmo reizi seksuāli tikusi izmantota pirms vairāk nekā diviem gadiem, tādējādi viņai toreiz nebija nemaz desmit gadu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis informēja, ka aizdomās par pedofiliju minēto vīrieti Ķengaraga iecirkņa darbinieki aizturēja 1.septembrī, bet tiesa 3.septembrī viņam kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka vīrietis vismaz sešas reizes apmierinājis savu dzimumtieksmi pretdabiskā veidā ar savu audžumeitu. Pirmā reize bijusi pirms vairāk nekā diviem gadiem, kad vīrietis, izmantoja to, ka meitenes māte naktī bija devusies uz darbu. Viņš toreiz bija lietojis alkoholu un meiteni, piedraudot ar vardarbību, piespieda stāties ar viņu dzimumsakaros. Meitenei tika piedraudēts ar nāves draudiem gadījumā, ja viņa par notikušo izstāstītu mātei. Tāpat tika piedraudēts viņa dēlam, kurš bijis liecinieks šīm darbībām.

Māte par notikušo uzzinājusi tikai nesen - pēc pēdējās seksuālās izmantošanas reizes, kad meita beidzot nolēmusi neklusēt. Tad māte devusies uz policiju, kur sākts kriminālprocess un vīrietis aizturēts.

Policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 160.panta 3.daļas - par dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, ja tā veikta ar mazgadīgo. Minētais likuma pants vainīgo personu paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem.

Kā šovasar pēc tā dēvētā Sarkandaugavas seksuālā maniaka aizturēšanas atklāja Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins, pēdējā laikā pieaug seksuāla rakstura noziegumu skaits, kas veikti tieši attiecībā pret bērniem, jo īpaši kailu bērnu fotografēšana.