Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājas teātris atklās 104. sezonu ar Blaumaņa «Ugunī»

Jau piektdien, 10. septembrī, plkst. 19.00 Liepājas teātrī gaidāma šīs sezonas pirmā pirmizrāde – Rolanda Augustina (Atkočūna) režijā tapusī Rūdolfa Blaumaņa drāma «Ugunī». Ar šo iestudējumu teātris atklās savu 104. sezonu.

Edgars un Kristīne. Šis ir viens no skaistākajiem, lai arī sarežģītākajiem mīlestības stāstiem latviešu literatūrā. Režisors R. Augustins (Atkočūns) to nodēvējis par latviešu Romeo un Džuljetas stāstu, kurš ir kā atgādinājums par nevainības brīnišķīgo laiku. 

Kristīne jau no bērnības mīl staļļu puisi Edgaru, arī Edgars mīl Kristīni, taču Kristīnei nav pieņemams Edgara trakulīgais dzīvesveids. Mātes mudināta, Kristīne nolemj saistīt savu dzīvi ar turīgo un inteliģento Akmentiņu, taču jūtām pret Edgaru nav iespējams pretoties...

Kristīnes lomā - Agnese Jēkabsone vai Ilze Būde, Edgara lomā – Mārtiņš Kalita vai Edgars Ozoliņš. Pārējās lomās Edgars Pujāts, Egons Dombrovskis, Kaspars Kārkliņš, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Gods, Inese Kučinska, Anda Albuže, Gatis Maliks, Zanda Štrausa, Leons Leščinskis, Rolands Beķeris, Pēteris Lapiņš, Everita Pjata, Anete Berķe un Ilze Jura.