Znarokam uzvara Kazaņā, Hosam piespēle

Kontinentālās hokeja līgas trešās sezonas atklāšanas spēlē šovakar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais Maskavas OHK «Dinamo» viesos ar 3:1 uzvarēja divkārtējos Gagarina kausa ieguvējus Kazaņas «Ak Bars».

Pirmās trešdaļas 16. minūtē viesus vadībā izvirzīja Mihails Balandins, bet jau pēc 23 sekundēm Jurajs Kolniks panāca 2:0 «Dinamo» labā. Otrās trešdaļas 4. minūtē slovāku aizsargs Dominiks Graņaks skaitliskajā vairākumā guva trešos vārtus.

«Ak Bars» rezultāta starpību samazināja trešā perioda 7. minūtē, kad Maiklu Gārnetu pārspēja Janne Pesonens, kuram asistēja bijušais Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Marsels Hosa.

Rīgas «Dinamo» hokejisti sezonas pirmo maču aizvadīs ceturtdien, pulksten 18.00 viesos pret Sanktpēterburgas SKA.