Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

11.septembrī norisināsies Latvijas Olimpiskā diena Ventspilī

Sestdien – 11.septembrī, septiņos Latvijas Olimpiskajos centros vienlaikus notiks Olimpiskā diena, kurā katrs, kas atnāks uz vietējo olimpisko centru, varēs uzstādīt savu personisko rekordu četrās sporta disciplīnas, sacensties ar populāriem Latvijas sportistiem un piedalīties sporta bāžu atvērto durvju dienas pasākumos.

Latvijas Olimpiskās dienas ietvaros, 11.septemrbī, Olimpiskajā centrā «Ventspils» notiks rekordu uzstādīšana, ko filmēs un rādīs tiešraidē sporta portālā «sportacentrs.com», tādā veidā nodrošinot iespēju salīdzināt savu rezultātu ar visu septiņu pilsētu dalībnieku startiem. Savukārt visās Ventspils sporta bāzes sestdien, 11.septembrī, gan pieaugušie, gan bērni varēs apmeklēt dažādas bezmaksas nodarbības un atrast sev piemērotāko brīvā laika pavadīšanas veidu.

Rekordu uzstādīšana Ventspilī notiks sestdien, 11.septembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Olimpiskā centra «Ventspils» Basketbola halles sporta zālē:

1. Basketbolā: iemetot visvairāk trīspunktu metienus pēc kārtas

2. Volejbolā: vienas minūtes laikā pamīšus veicot augšējās un apakšējās piespēles uz skaitu

3. Futbolā: minūtes laikā pamīšus žonglējot bumbu ar labo un kreisu kāju tā, lai bumba neskar zemi, veikt maksimālo atsitienu skaitu

4. Fiziskajā sagatavotībā: pievilkšanās pie stieņa minūtes laikā to izdarot maksimāli daudz reižu

Ar rekordu uzstādīšanas noteikumiem var iepazīties mājas lapā «sportacentrs.com».

Atvērto durvju diena katrā no Olimpiskā centra «Ventspils» sporta un atpūtas bāzēm notiks saskaņā ar speciālu grafiku (skatīt pielikumā). Norādītajos laikos ikviens varēs izmēģināt spēkus sev interesējošas sporta veidā, kā arī aprunāties ar treneriem un gūt atbildes uz jautājumiem. Uz sporta nodarbībām īpaši tiek aicināti bērni!

Jau tagad Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar portālu Sportacentrs.com veido labi pazīstamu sportistu rekordu arhīvu basketbolā, volejbolā, futbolā un fiziskajā sagatavotībā. Piemēram, basketbolisti Kristaps Janičenoks un Sandis Valters piedāvā sevi pārspēt viņiem neierastajā futbola bumbas driblā.

Visiem Olimpiskās dienas apmeklētājiem izsniegs Starptautiskās Olimpiskās komitejas piemiņas diplomu un piemiņas veltes, bet labākajiem personīgo rekordu uzstādītājiem būs īpašas speciālbalvas. Latvijas Olimpiskās dienas pasākumus klātienē Ventspilī vēros Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

11.septembrī, liels vai mazs, jauns vai vecs, sporto arī Tu! - apmeklē Ventspils sporta bāzes, iesaisties sportiskās aktivitātēs, uzstādi savu rekordu un gūsti pozitīvas emocijas. VISI PASĀKUMI OLIMPISKĀS DIENAS IETVAROS IR BEZ MAKSAS!