Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina ziedot grāmatas Gaiļezera bērnu nodaļas bērniem un veco ļaužu pansionātam

«Elkor» sadarbībā ar «ziedot.lv» no 11.līdz 26.septembrim aicina iedzīvotājus ziedot grāmatas slimnīcas Gaiļezers bērnu nodaļām un veco ļaužu pansionātam «Mežciems». 

«Lai gan mūsdienu tehnoloģijas ir ļoti attīstītas un ziņas varam iegūt visdažādākajos veidos, grāmata vienmēr būs intelektuālā vērtība, ko nododam no paaudzes paaudzē. Turklāt grāmata var būt lielisks draugs un atbalsts brīžos, kad jūtamies vientuļi. Tādēļ, tuvojoties tumšajiem rudens un ziemas vakariem, aicinām iedzīvotājus pārskatīt savus grāmatu plauktus un izlasītās vai sen aizmirstās grāmatas ziedot labiem mērķiem - bērnu grāmatas slimnīcas Gaiļezers mazajiem slimniekiem, bet pieaugušo grāmatas vecajiem ļaudīm pansionātā «Mežciems»,» stāsta ziedot.lv direktore Rūta Dimanta.

«Ikviens, kurš no 11.līdz 26.septembrim atnesīs kādu grāmatu uz grāmatu nodaļu t/c «Elkor Plaza» Brīvības gatvē 201, saņems 20% atlaižu kuponu jaunas grāmatas iegādei vai arī varēs izvēlēties apmaiņā kādu no jau atnestajām grāmatām. Labdarības akcijas noslēgumā, dāvinot arī grāmatu plauktus bibliotēkas izveidei, aizvedīsim saziedotās bērnu grāmatas uz slimnīcas Gaiļezers bērnu nodaļām, bet pieaugušo grāmatas - uz veco ļaužu pansionātu «Mežciems», komentē «Elkor» mārketinga direktore Inta Grase.

Grāmatu pieņemšanas kritēriji:

1. Jebkura grāmata bērniem vai pieaugušiem latviešu vai krievu valodā.
2. Grāmatai nav bojāti vāki, tā ir labi saglabāta.
3. Nevienā lapaspusē nav smērējumi, zīmējumi vai cita veida bojājumi.
4. Grāmatas saturs nav erotisks vai vardarbīgs.
5. Grāmatai ir visas lapaspuses.