Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atkal kāda sieviete saindējusies ar sēnēm un nogādāta slimnīcā

Daugavpilī piektdien atkal kāda sieviete saindējusies ar sēnēm.

Valsts policijas pārstāve Ieva Rekšņa aģentūru BNS informēja, ka 46 gadus veca sieviete Daugavpilī saindējusies ar sēnēm un nogādāta slimnīcā.

Kārtības sargi un veselības speciālisti atkārtoti aicina cilvēkus pārliecināties par salasīto sēņu nekaitīgumu veselībai un, ja par to ir kaut mazākās šaubas, uzturā sēnes nelietot.

Jau vēstīts, ka Vidzemes slimnīcā joprojām turpina ārstēties trīs pieaugušie - divi vīrieši un viena sieviete, kuri pagājušajā svētdienā maltītes laikā pārpratuma dēļ ieēda mušmires. Kopīgajā mielastā piedalījās arī piecgadīga meitenīte, kura smagi saindējās un patlaban ir nogādāta Hamburgas slimnīcā aknu transplantācijai.

Speciālisti skaidro, ka pēc saindēšanās ar sēnēm noteicošais ir ārstēšanās periods no sestās līdz 16.dienai kopš saindēšanās, kuru pārciešot cerības atveseļoties ir lielākas. Tas, kā cilvēks šo periodu spēj pārciest, atkarīgs arī no tā, vai pacients nesirgst ar kādām citām kaitēm.