Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Aisha</i> prezentēs pirmo pašsacerēto dziesmu

Jau ziņojām, ka Aija Andrejeva (Aisha) ir izveidojusi jaunu, nebijušu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, lai Rīgā, Liepājā un Ventspilī stāstītu svētku stāstus.

29. novembrī, tūlīt pēc pirmās adventes, Aija pirmo reizi atskaņos un klausītāju rokās nodos savu PIRMO dziesmu «Kamoliņš». Dziesma stāsta par to, ka mums ikvienam vajadzētu vairāk censties sadzirdēt un uzklausīt vienam otru, ieklausīties sev tuvu cilvēku sirdspukstos un pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni. 

Jaunās dziesmas autori ir pati Aija (vārdi) un Kaspars Ansons (mūzika), kurš piedalīsies arī akustiskajā koncertprogrammā. «Šī ir pirmā manis sacerētā dziesma, un tieši tāpēc tā ir tik īpaša». 

Jau kopš bērnības Ziemassvētki man ir bijuši ļoti īpaši un gaidīti svētki, kad daudz laika pavadījām ģimenes lokā, cepot piparkūkas un dziedot Ziemassvētku dziesmas, stāsta dziedātāja Aija.

Tikpat silta un īpaša kā dziesmas nosaukums būs arī koncertprogramma «Kur saputināts miers…», tajā varēs dzirdēt jaunus skaņdarbus un zināmas Ziemassvētku dziesmas jaunā izpildījumā.

Dziesma «Kamoliņš» no pirmdienas, 29.novembra, būs lejupielādējama portālā «Doremi.lv».