Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzzini, kurš dosies uz <i>Aishas</i> akustisko Ziemassvētku koncertu

Ir noslēdzies «Apollo» rīkotais konkurss par Aishas akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu «Kur saputināts miers...», kas notiks 22. decembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā plkst. 19.00.

Paldies par lielo atsaucību! Tā kā to, kuri pareizi atbildēja uz visiem jautājumiem bija daudz vairāk kā balvu - tika veikta izloze! Un, pateicoties zināšanām un nelielai devai veiksmes, par ielūgumu ieguvējiem kļuvuši:

  • Līga Pilicka

 

  • Linda Kalniņa

 

  • Dace Kadiķe

Ielūgums paredzēts divām personām, tā kā patiesībā veiksminieku ir veseli 6.

Informācija par balvas saņemšanu tiks nosūtīta uz uzvarētāju norādīto e-pastu, tāpēc - ESIET MODRI!

Par koncertu: 

Aija Andrejeva (Aisha) ir izveidojusi jaunu, nebijušu akustisko Ziemassvētku  koncertprogrammu, lai lielākajās Latvijas pilsētās stāstītu svētku stāstus. Koncertprogramma «Kur saputināts miers...» ļaus baudīt pilnīgi jaunus skaņdarbus un skaistākās Ziemassvētku dziesmas jaunā akustiskā izpildījumā.

Aija Andrejeva atzīst, ka šī koncertprogramma ir ļoti īpaša viņai pašai un katrā koncertā būs kāds ļoti īpašs viesis. Koncerti norisināsies izteikti mājīgā atmosfērā, kuru palīdzēs uzburt režisors Juris Jonelis.

Koncertus būs iespēja baudīt vien četrās Latvijas pilsētās:

22. decembrī Rīgas Stradiņa universitātes aulā plkst. 19.00.
23. decembrī Ventspils teātra namā «Jūras Vārti» plkst. 18.00.
26. decembrī Liepājas OC Rožu zālē plkst. 16.00.

Biļetes «Biļešu Paradīzes» kasēs un «bilesuparadize.lv».