Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Masaļskis: nenožēloju, ka aizgāju no Rīgas «Dinamo»

Latvijas hokeja izlases un KHL kluba Hantimansijskas «Jugra» vārtsargs Edgars Masaļskis pastāstījis, kādēļ neizdevās pērn vasarā vienoties ar Rīgas «Dinamo» komandu.

Intervijā «Sporta Avīzei» vārtsargs saka: «Neatradām kopsaucēju par manu vērtību - uzskatīju, ka esmu vairāk vērts, nekā viņi uzskatīja, tāpēc gāju pats savu ceļu,» stāsta Masaļskis.

«Protams, vēlos spēlēt Rīgā un ceru, ka kādudien tas notiks. Tomēr ar tādu vērtēšanu, kāda bija pagājušajā gadā, arī nākamās sezonas sadarbība būtu neiespējama. Ar savu aģentu pagaidām neesmu par to runājis, jo nupat esmu atbraucis mājās. Jāsaliek viss pa plauktiņiem, un tad var domāt tālāk,» saka sportists.

Masaļskis atzīst, ka «Jugra» klubā viņam maksāja lielāku naudu nekā Rīgā. «Par cik vairāk viņi iedeva? Ievērojami vairāk. Cik vēlējos, par tik arī vienojāmies. Nenožēloju, ka aizgāju no Rīgas «Dinamo», atklāj vārtsargs, sakot, ka dzīvē vienmēr centies tiekties pēc augstākajiem sasniegumiem.

«Jā, Rīgas «Dinamo» arī spēlē KHL, Eiropas labākajā līgā, tomēr es vēlējos izmēģināt Krievijas klubā, jo tas ir jauns izaicinājums. Ja radīsies iespēja atgriezties Rīgas «Dinamo», to darīšu un būšu priecīgs, bet pagaidām man nav sajūtas, ka esmu pilnībā realizējis sapni par spēlēšanu Krievijā. Arī «Jugra» nav galamērķis, kurā domāju apstāties.»