Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bagatskis: Baltijas līgas spēlētāji tomēr sagādāja pārsteigumus

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainārs Bagatskis pēc zaudējuma pirmajā pārbaudes spēlē sacījis, ka Lietuvas studentu izlases spēlētāji tomēr sagādājuši pārsteigumus.

«Grūti uzvarēt, ja ir 23 kļūdas un 20 atdotas bumbas pie sava groza. Turklāt aizsardzība... Tādas vispār nebija. Ar visu to nonācām līdz sasprindzinātai galotnei un varējām aizķerties. Taktiskie risinājumi nostrādāja, diemžēl sasteidzām vairākus metienus. Neesmu gan pārliecināts, ka šādā situācijā uzvara būtu bijis labākais variants,» treneris citēts Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.

«Negaidīju, ka būs tik labs un kustīgs uzbrukums. Toties aizsardzībā gandrīz katru reizi tika izdarīts pretēji tam, ko sarunājām. Spēlētāji, kurus pazīstam no Baltijas līgas, tomēr sagādāja pārsteigumus.»

«Spēlētāji vēl ir atšķirīgā kondīcijā, jo katrs slodzes panes savādāk. Tomēr uzbrukums bija pietiekami kustīgs un atradām savas izdevības. Taču jākoncentrējas uz aizsardzību - viens pret vienu, atgriešanās... Tās pašas problēmas, kas bija kvalifikācijas turnīrā. Centības trūkumu nevar pārmest, bet pārāk daudz bija muļķīgu kļūdu.»

«Cīņas smagumu iznesa deviņi spēlētāji un katrs kādā epizodē izdarīja kaut ko labu. Bet nebija stabilitātes. Loģiski, jo svaigums pēc treniņiem vēl nevar būt,» secina speciālists.