Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miledžs atgriežas Rīgā

Basketbola klubs «VEF Rīga» šodien parakstījis līgumu ar labi zināmo amerikāņu basketbolistu Kērtisu Miledžu, portālu «Apollo» informēja kluba direktore Laila Spaliņa.

30 gadus vecais Miledžs labi pārzina Eiropas basketbolu, Rīgu un terneri Ramūnu Butautu, jo tieši viņa vadībā Kērtiss Latvijā jau savulaik spēlējis Rīgas ASK sastāvā, kļūstot par vienu no līdzjutēju mīlētākajiem leģionāriem.

«VEF Rīga» galvenais treneris Ramūns Butauts norāda, ka nākamajā sezonā komanda spēlēs augsta līmeņa starptautiskos turnīros, kur liela nozīme ir spēlētāju pieredzei. «Tādu – pieredzējušu un profesionālu saspēles vadītāju arī meklēju. Kā galvenos Miledža plusus vēlos minēt to, ka, pirmkārt, mēs jau esam kopā strādājuši, viņs zina manas prasības un spēlēs stilu. Otrkārt, viņš ir pieredzējis spēlētājs, bet treškārt, uzrunāts, Kērtiss pats izādīja lielu vēlēšanos spēlēt Rīgā.»

«Vēlos arī piebilst, ka komandas komplektācija turpinās, mēs meklējam vēl vienu saspēles vadītāju, kuram arī viena no noteicošajām kvalitātēm būs pieredze,» skaidro treneris.

Tikmēr «VEF Rīga» padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups norāda, ka Vefiņam ir pievienojies Latvijas līdzjutējiem un komandai labi zināms spēlētājs, kurš kopš ASK laikiem kļuvis krieni pieredzējušāks un profesionālāks un kuram spēlēt Rīgā un tieši Butuata vadībā ir ļoti augsta motivācija, ko apliecina viņa izvēle par labu Rīgai, nevis ievērojami lielākam atalgojumam citur.

«Šajā sezonā «VEF Rīga» komandā sabalansēsim pieredzi un jaunos talantus. Kērtiss ir pierdzējis profesionālis, viņa devums kluba izvirzīto mērķu sasniegšanā būs ļoti nozīmīgs,» uzskata Jaunups.