Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sidnejā pēc 10 stundu pūliņiem atbrīvo sievieti no sprāgstvielām

Sidnejā ekskluzīvā rajonā evakuētas vairākas ielas un aplenkta kāda māja, kurā atrodas sprāgstvielas, kas bija piestiprinātas pie kādas jaunas sievietes kakla, iespējams, izspiešanas nolūkā.

Kā vēsta laikraksts «The Daily Telegraph», jaunā sieviete, kurai pirms dažām nedēļām apritēja 18 gadi, nāk no vienas no Sidnejas turīgākajām ģimenēm. Netiek izslēgta iespēja, ka, piestiprinot sprāgstvielas pie sievietes ķermeņa, kāds, iespējams, mēģināja izspiest naudu. Izdevuma rīcībā esošā informācija liecina, ka pie jaunās sievietes kakla bijusi piestiprināta arī zīmīte par izpirkuma naudu.

Pēc desmit stundu ilgiem pūliņiem policijai izdevies atbrīvot sievieti no sprāgstvielām.

Atklātībā nonākusī informācija liecina, ka sprāgstvielas pie sievietes kakla piestiprinājis kāds balaklavā tērpies vīrietis.

Izmeklēšanu šajā lietā vada Laupīšanas un smago noziegumu nodaļa, kas nodarbojas arī ar izspiešanu un cilvēku nolaupīšanu izpirkuma naudas saņemšanas nolūkos.

Policija apstiprinājusi, ka līdz šim nav izdevies sazināties ar cilvēku, kurš pie sievietes ķermeņa bija piestiprinājis spridzekli.