Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ogres veikalu bieds – divu bērnu māte

Jau divus gadus Ogres, kā arī Lielvārdes un Ikšķiles veikalu bieds ir 23 gadus vecā divu bērnu māte ogrēniete Dita. Pret viņu par zagšanu policija ierosinājusi astoņus kriminālprocesus, vēstī laikraksts «Latvijas Avīze».

Dita zagt visvairāk iecienījusi kafijas pakas, ko viegli ātri ielikt pār plecu pārmestā somā un pēc tam par trīs reizes lētāku cenu pārdot uz ielas. Tāpat viņa nesmādē arī dārgas alkoholisko dzērienu pudeles, aptiekā nočiepusi lubrikantus un intīmās ziepes, bet no vietējā «Statoil» benzīna uzpildes stacijas dažās dienās četros paņēmienos iznesusi desmit divlitru alus pudeles, sešas vīna pudeles un pat motoreļļu.

Avīze norāda, ka Dita nav apcietināta, jo to traucēja likumu norma, kas liedz apcietināt sievieti, kurai ir līdz deviņus mēnešus vecs bērniņš. Nu jau meitiņai ir nedaudz vairāk par gadu, bet vecākā meita ir nepilnus piecus gadus veca.

Dita neievēro viņai uzliktos drošības līdzekļus: regulāru ierašanos policijā un dzīvokļa durvju atvēršanu pēc policijas pieprasījuma, neatbild arī uz policijas zvaniem. Zināms, ka jaunā sieviete ir narkotiku lietotāja.

Jaunā sieviete likumsargiem stāsta, ka zogot, lai pabarotu bērnus. Tomēr skaidrs, ka nauda nepieciešama arī narkotikām.

Ditas ģimene ir Ogres novada pašvaldības sociālā dienesta rūpju lokā. Sociālā dienesta stāsta, ka regulāri tiekas ar Ditu, taču sīkākus komentārus nesniedz.