Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jaunajā vilnī» - dienesta romāns

Konkurss «Jaunais vilnis» ļāvis diviem tā dalībniekiem «ieskatīties vienam otrā». Kā vēsta žurnāls «Kas jauns», par pāri kļuvuši par seksīgāko konkursanti atzītā Maša Sobko (Ukraina) un Andrejs Griz-lee (Krievija).

«Mēs esam tik laimīgi, ka šis konkurss ir devis ne tikai pieredzi muzikālajā jomā, bet arī lielu dāvanu mums pašiem. Jūrmalā esam atraduši viens otru,» žurnālam atklājuši jaunieši.

Maša un Andrejs jau pāris dienas pēc ierašanās Jūrmalā esot bijuši nešķirami. Pārējie konkursanti neslēpuši savu prieku par abu jūtām.

Andrejs šķelmīgi piebildis: «Mums ir izveidojies tāds dienesta romāns. Vai nav jauki?»

Pēc apbalvošanas, jāatzīst - tāds tādu atrod. Abi bija veiksminieki balvu guvumā. Ukrainiete Maša konkursā ieguva otro vietu un saņēma 30 000 eiro, kā arī futbola klubs «Šahtar» dāvāja viņai specbalvu - video klipa uzņemšanu. Savukārt, videoklipa rotāciju savā kanālā Mašai dāvāja «Muz TV». Arī Andrejs netika apdalīts, kaut arī godalgotajā trijniekā netika. Viņš saņēma ļoti labu komplektu veiksmīgam startam mūzikas tirgū: «Megafon» specbalvu «Nākotne ir atkarīga no tevis» (kas ir videoklipa uzņemšana), «Avtoradio» dāvāja Andrejam rotācijas atbalstu savā raidstacijā, «Muz TV» piešķīra videoklipa rotāciju savā TV kanālā.