Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZRP neslēgs sadarbības līgumus ar citām partijām par kandidātu deleģēšanu vēlēšanām

Zatlera reformu partija (ZRP) valdes sēdē nolēmusi neslēgt sadarbības līgumu ar citām politiskajām partijām par šo partiju kandidātu deleģēšanu ZRP 11.Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstos.

To portālam «Apollo» pavēstīja ZRP partijas pārstāve Daiga Holma.

Viņa norāda, ka ZRP mērķis ir veidot partiju, kuras biedrus vieno vienas un tās pašas idejas par valsts attīstību, un tie ir saliedēti pēc būtības un jau pašā sākumā.

Šī iemesla dēļ ZRP valdes sēdē ir pieņēmusi lēmumu neslēgt sadarbības līgumus ar citām politiskajām partijām par šo partiju kandidātu deleģēšanu ZRP 11.Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstos. Katram, kurš vēlas aktīvi iesaistīties politikā un atbalsta ZRP idejas, ir piedāvāta brīva izvēle pievienoties ZRP manifestā paustajām pamatnostādnēm un kļūt par ZRP biedru, informē partijas pārstāve.

«ZRP pateicas sadarbības piedāvātājiem un atzīst, ka ar atsevišķām partijām kā, piemēram, Ikšķiles partiju «Apvienība Iedzīvotāji» idejiski varētu būt «pa ceļam», taču, lai nodrošinātu konstruktīvu darbu un partijas disciplīnas ievērošanu, ZRP 11.Saeimas vēlēšanās visos apgabalos startēs tikai ar savu biedru kandidātu sarakstiem,» paskaidroja Holma.