Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maizes klaipā atrod dzīvu peli

Kāda austrāliete maizes klaipā atradusi dzīvu peli, kas miltu izstrādājumā bija ierīkojusi sev migu, vēsta vietējā prese.

Iegādājoties maizi lielveikalā, sieviete peli nepamanīja, jo dzīvnieks atradās klaipa iekšpusē. Taču, liekot pirkumus automašīnā, viņa pamanīja, ka maizē ir aizdomīgi caurumiņi. Tad viņa ievēroja arī asti.

«Tas bija šausmīgi, es pat negribēju turēt maisiņu, jo biju tik šokēta,» stāstīja cietusī, kas no sākuma nosprieda, ka tā ir žurka. «Iedomājieties žurku maizes klaipā, ko jūs ēdat katru dienu visu savu dzīvi. Tas bija tik traumējoši, ka uz to brīdi man radās riebums pret «Helga's» maizi.»

Par spīti riebumam sieviete devās pie lielveikala vadības, kas atteicās uzņemties atbildību un paziņoja, ka pele maizē iekļuvusi, pirms tā nonāca veikalā, visticamāk, transportēšanas laikā.
Arī maizes ražotājs norādīja, ka pele nevarēja iekļūt maizē nedz cepšanas, nedz griešanas, nedz maizes iepakošanas procesā, jo tādā gadījumā tā nebūtu dzīva.\