Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rallijā «Kurzeme» jauni ceļi un spēcīgi braucēji

Augusta pēdējā nedēļas nogalē Liepājas apkārtnē tradicionāli norisinās rallijs «Kurzeme», un šis gads nebūs izņēmums.

Jau otro reizi pēc kārtas rallijam «Kurzeme» ir ātruma festivāla statuss, un tas nozīmē tikai vienu - apetīti pēc motoru rūkoņas «vēju pilsētā» varēs remdēt ne tikai rallija fani, bet arī cilvēki, kam tuvas arī citas motoru sporta disciplīnas.

«Mūsu mērķis ir parādīt tehniskos sporta veidus, kas Liepājā ir un ar ko liepājnieki nodarbojas. Liepājnieki tradicionāli ir spēcīgi rallijā, motosportā, ūdens motosportā, un mūsu mērķis ir savākt visus šos sporta veidus vienā pasākumā. Tā kā «Kurzeme» rallijs ir vecākais Latvijā, šogad parādīsim agrāko laiku motoru sporta tehniku, ko mūsdienās parasti var redzēt tikai vēsturisko auto sacensībās,» saka rallija «Kurzeme 2011» direktors Uldis Hmieļevskis.

Kā ierasts, rallijā «Kurzeme» uz starta stāsies ne tikai pašmāju ātrākie rallisti, bet arī spēcīgākie braucēji no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm. Viņu vidū noteikti būs viens no ātrākajiem somiem Jāri Ketomā, kurš «Skandi» rallija komandas sastāvā un pie MML Sports sagatavota R4 grupas «Mitsubishi» Lancer EVO X stūres centīsies pierādīt savu pārākumu. Iespējams, somu sportistam pievienosies vēl kāds pasaules līmeņa braucējs, taču par to tiks ziņots, tuvojoties pašam autosporta notikumam.

«Kurzemes rallijam raksturīgi, ka parasti tiek izmantoti daudz braukti un labi zināmi ceļi. Šoreiz būs citādāk, jo vairāk nekā puse rallija ātrumposmu ies pa ceļiem, kas līdz šim rallijos nav izmantoti un līdz ar to būs jauni gan sportistiem, gan skatītājiem,» uzsver rallija direktors.