Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pļaviņam potītes savainojums var liegt dalību Eiropas čempionātā

Latviešu pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš cer, ka līdz Eiropas čempionātam, kas risināsies nedēļas nogalē, izdosies savest kārtībā savainoto potīti, vēsta Latvijas dueta [s:38979].

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā «Grand Slam» turnīrā Pļaviņš iedzīvojās potītes savainojumā. Lai gan Mārtiņš turnīru spēja pabeigt un kopā ar Šmēdiņu ieņēma devīto vietu, atgriežoties mājās nācās secināt, ka ar kāju viss nebūt nav labākajā kārtībā.

Apakšgrupas spēlē pret Brazīlijas duetu Rikardu/Kunja vienā no cīņas epizodēm pie tīkla Mārtiņš guva potītes savainojumu un duets bija spiests pieprasīt medicīnisko pārtraukumu. Lai gan Pļaviņš/Šmēdiņš spēli un visu turnīru nospēlēja līdz galam, Mārtiņam viegli nav klājies.

«Pēdējā spēle pret norvēģiem bija smaga – nevarēju ne uzlēkt, ne īsti uzspēlēt aizsardzībā. Bez lēciena aizsist garām blokam ir ļoti grūti, tāpēc nācās pāriet uz katiem (māņu sitieniem),» skaidro Pļaviņš.

Vakar Pļaviņa un Šmēdiņa komanda atgriezās mājās, bet jau šodien Mārtiņam paredzēts apmeklējums pie ārstiem Latvijas Olimpiskajā vienībā. Pēc tā tad arī varētu būt lielāka skaidrība par traumas nopietnību.

Jau otrdien duetam paredzēts doties ceļā uz Kristiansandu (Norvēģija), kur paredzēts viens no galvenajiem šīs sezonas startiem – Eiropas čempionāts. Pirmās spēles paredzētas trešdien un Mārtiņš pats cer, ka līdz tam kāju izdosies savest kārtībā.