Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valters Krauze «Star FM» nomainījis pret «Latvijas Radio»

No šīs nedēļas kādreizējais televīzijas un radio šovu un raidījumu vadītājs humorists Valters Krauze vada Latvijas Radio (LR) raidījumu «Kā labāk dzīvot?», biznesa portālam «Nozare.lv» pastāstīja radio pārstāve Ilze Zvaigzne.

Krauze no šīs nedēļas ieņēmis viena no iepriekšējo raidījumu vadītāja Ģirta Šoļa vietu, kurš darba attiecības ar LR izbeidzis pēc paša vēlēšanās. Krauze raidījumu vada kopā ar Elvi Jansonu.

Kā pastāstīja Krauze, viņš vēlējies kādu laiku atpūsties, tādēļ marta sākumā pārtraucis savu piecus gadus ilgušo sadarbību ar radio «Star FM», kurā viņš kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari un Ilvaru Jansonu vadīja raidījumu «Zoopasta». Bet vasarā LR vadība viņu uzrunājusi ar aicinājumu vadīt raidījumu «Kā labāk dzīvot?», kuram viņš arī labprāt piekritis. Citos projektos Kauze pagaidām nav iesaistījies, taču piebilst, ka ir atvērts piedāvājumiem.

Raidījums «Kā labāk dzīvot?» LR ēterā ir no 2006.gada. Raidījums dzirdams katru darba dienas rītu no plkst.9.05.

«Kā labāk dzīvot?» mērķis ir iepazīstināt Latvijas patērētājus ar daudzpusīgu un praktisku informāciju par dzīves, vides un veselības kvalitāti, informēt par jaunumiem dažādās industrijās, kas ietekmē vai var ietekmēt minētās kvalitātes un veicināt pamatota un objektīva lēmuma pieņemšanu dažādās dzīves situācijās ikdienā. Raidījuma producente ir Loreta Bērziņa.

Raidījumā ir intervijas ar dažādiem konkrēto jomu ekspertiem, viedokļu līderiem, ilustrējot tos ar piemēriem no citu valstu pieredzes, reālām situācijām. Raidījuma pirmajā stundā tiek sniegta praktiska un ikdienā izmantojama informācija par patērētājiem svarīgām problēmām, bet otrajā - risināta kāda no problēmām vai paradoksiem, kuriem nepieciešams skaidrojums.

«Kā labāk dzīvot?» mērķauditorija ir 35 līdz 45 gadus veci ekonomiski aktīvi iedzīvotāji, kuriem nepieciešama detalizēta un praktiska informācija ikdienas dzīves kontekstā.