Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Starkovs: vadošie spēlētāji septembrī tā neatļausies spēlēt

Latvijas izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu pārbaudes spēlē pret Somijas valstsvienību (0:2) neapmierināja ne kopīgais, ne arī spēlētāju individuālais sniegums, pēc trešdien aizvadītās cīņas izteicās Starkovs.

Šī vienlaicīgi bija arī ilggadējā Latvijas izlases aizsarga Igora Stepanova atvadu spēle valstsvienībā.

«Spēle mums nesanāca un nospēlējām diezgan vāji. Augusta mēnesī savā laukumā vienmēr spēlējam vāji,» pēcspēles preses konferencē atzina Starkovs. «Mani neapmierināja ne kopīgais, ne spēlētāju individuālais sniegums, taču komandā ir nepieredzējuši un gados salīdzinoši jauni spēlētāji, tāpēc vēl nav saskaņas laukumā saspēles veidošanā.»

«Somi prata neitralizēt mūsu centienus. Varējām gūt vārtus, un tad mačs varēja iegrozīties citādāk. Gaidot spēles septembrī, veiksim nepieciešamos secinājumus. Domāju, ka izlases vadošie spēlētāji septembrī tā neatļausies spēlēt,» teica Starkovs.

«Patīkamākais moments spēlē bija 5. minūtē, kad pavadījām Stepanovu. Divas dienas trenējoties kopā, bija redzams, ka spēlētājiem ir ko no viņa mācīties. Futbolistu uzdevums ir kļūt tādiem, kāds ir Stepanovs. Citus šajā spēlē nevēlētos izcelt, jo mača gala iznākums ir komandas nopelns,» secina Starkovs.

«Izlasē notiek meklējumi un eksperimenti, jo nepieciešams pastiprinājums centra pussarga pozīcijā. Tajā var spēlēt arī Vitālijs Smirnovs, ko šodien izmēģinājām,» piebilda Starkovs.

«Esmu ļoti apmierināts ar mūsu saspēli, jo pratām veidot plašas kombinācijas,» atzina Somijas izlases galvenais treneris Miksu Pātelainens. «Izmantojām visu laukumu, taču pirmajā puslaikā nespējām noslēgt uzbrukumus. Gribu uzsvērt, ka Latvijas komanda ir ļoti spēcīga, ar ļoti bīstamiem uzbrucējiem. Tāpēc esmu patiesi gandarīts par mūsu spēli aizsardzībā, kaut arī brīžiem pārāk aizrāvāmies ar centieniem kontrolēt bumbu, tādēļ cieta koncentrēšanas spējas. No šīs spēles līdzi ņemsim gan pozitīvas, gan arī negatīvas lietas,» piebilda Pātelainens.