Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Spice Girls» dalībniecei Riannas uzvedība šķiet pārāk perversa

Meiteņu popgrupas «Spice Girls» bijusī dziedātāja Melānija Čisholma asi kritizējusi amerikāņu dziedātāju Riannu par pārspīlētu seksualitātes demonstrēšanu videoklipos un uz skatuves.

Čisholma, kurai ir divus gadus veca meitiņa Skārleta, atzinusi, ka viņu satrauc nepiedienīgais mūzikas biznesā un Riannas uzvedība esot pārlieku spilgta viņas jaunajiem faniem. «Cilvēkiem ir jāuzņemas zināma atbildība, jo mēs esam nonākuši punktā, kur jaunu bērnu pārlieka seksualizācija ir aizgājusi pārāk tālu. Es domāju, ka liela loma tajā ir mūzikai,» intervijā laikrakstam «Daily Mirror» atzīmēja Čisholma.

«Sievietes mūzikas lauciņā ir ārkārtīgi seksuālas, un viņām ir jauni fani. Tas ir nepiedienīgi,» viņa piebilda. «Riannai ir atbildība, un, kaut gan kultūra vienmēr mainās, tā ir mainījusies pārāk daudz. Ar to ir jātiek galā. Tā ir sasniegusi kulminācijas punktu, mēs esam parādā saviem bērniem pasargāt viņus,» norādīja dziedātāja.

Čisholma uzskata, ka Rianna kā māksliniece varējusi spert pārdrošus soļus tādēļ, ka viņa nav māte. «Es mīlu Riannu, es domāju, ka viņa ir sasodīti izcila māksliniece ar lieliskām dziesmām un lieliskiem ierakstiem, un viņa izskatās fantastiski (..), bet viņa nav mamma. Iespējams, ja viņa par tādu kļūs, viņa domās citādi. Es tā ceru,» viņa sacīja.

Deviņdesmito gadu beigās arī Čisholma un pārējās «Spice Girls» dalībnieces tika kritizētas kā pārāk seksīgas grupas jaunajiem faniem, bet šodien dziedātāja uzstāj, ka viņas vienmēr sevi kontrolējušas.

«Ir pagājis ilgs laiks, kopš «Spice Girls» pirmo reizi sanāca kopā, un mēs tikām kritizētas par seksīgumu. Jā, mēs valkājām īsus krekliņus (..), bet mēs vienmēr kā grupa apspriedāmies, un, ja kādam likās, ka kaut kas ir nepiedienīgs mūsu jaunajiem faniem, mēs kaut ko darījām lietas labā,» atzīmēja aktrise, piebilstot, ka tā vajadzētu rīkoties arī mūzikas industrijas jaunajai paaudzei, tostarp arī Riannai.

Pašreiz 37 gadus vecā Čisholma gatavojas sava jaunākā solo albuma «The Sea» iznākšanai.

Ieskats Riannas koncerta pikantajā horeogrāfijā....