Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latloto» izlozē 52 000 latu un dzīvokli laimējis skolotājs

Loterijas «Latloto 5 no 35» 52 000 latu un dzīvokļa ieguvējs ceturtdien ieradies saņemt laimestu. Laimētājs ir skolotājs no Valkas novada Ērģemes, informē «Latvijas Loto».

«Latvijas Loto» pārstāvjiem skolotājs pastāstīja, ka neizslēdzot domu, ka kādreiz varētu pavisam pārcelties uz dzīvi Rīgā, kur atrodas viņa iegūtais dzīvoklis. Vien esot jāatrod piemērots darbs kādā no Rīgas skolām.

Savukārt 52 000 latu naudas laimests sirmajam skolotājam kalpošot par «rezerves spilvenu», kas, visticamāk, tikšot noguldīts bankā 3.pensiju līmenī.

Jau ziņots, ka loterijas «Latloto 5 no 35» galvenais laimests «Uzkrājums+» viena mēneša laikā tika laimēts divas reizes . 25.jūnija izlozē Viļānos tika laimēts 93 296 latu vērts «Uzkrājums+», bet 20.jūlija izlozē Valkā laimēti 52 798 lati.

Pirmais spēlētājs nebija piedalījies papildspēlē «Džokers», un saņēma vien naudas laimestu.
Savukārt skolotājam no Valkas novada tieši piedalīšanās papildspēlē «Džokers» papildus lielajam naudas laimestam sagādāja dāvanu – dzīvokli Rīgā, projektā «Jaunā Teika».