Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miljonārs Krūmiņš emigrēs no Latvijas; skaidro-kāpēc

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš nolēmis pārcelties uz Austrāliju, ziņo TV3 Ziņu dienests.

Lēmumu pamest Latviju Krūmiņš pieņēmis kopā ar meitu un mazbērniem - šejienes biznesa vide esot līdz mielēm izbaudīta.  «Ja esi labās attiecībās ar valdošām koalīcijām, tad tavs bizness zeļ un zied. Ja tu laikā ar viņiem dalies. Bet tā kā es kopš 1998./97.gada esmu karastāvoklī ar [Aivaru] Lembergu («Latvijai un Ventspilij»), pietiek ar vienu zvanu saviem zaļajiem vai kam un aiztaisa «Man-Tess» ciet,» saka Krūmiņš.

Krūmiņš min tikai vienu «kaiti», ar ko sirgst Latvija - trīs oligarhu vai «trīs A» darbošanos politikā. Tas arī bija pēdējais piliens, kādēļ Krūmiņš pavasarī šķīrās no sava tranzīta biznesa «Man-Tess».

«Punktu pielika, ka Lembergu izbīdīja par premjeru un baumoja, ka viņš pretendēs uz prezidenta amatu, tas bija iemesls, kādēļ es pārvietoju biznesu,» TV3 ziņām norādīja Krūmiņš.

Krūmiņš sola, ka muguru Latvijai neuzgriezīs un neļaus to darīt arī mazbērniem. Krūmiņa lepno īpašumu Baltezerā pieskatīs pārvaldnieks.