Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZRP iespējamie deputātu kandidāti vērtēti arī sociālajos tīklos

Lai izvērtētu Zatlera Reformu partijas (ZRP) iespējamos 11.Saeimas deputātu kandidātus, tika izmantoti interneta resursi tostarp sociālie tīkli - «Draugiem.lv» un «Facebook.com», sestdien ZRP kopsapulcē sacīja partijas līderis Valdis Zatlers.

Viņš pastāstīja, ka, lai partijas biedri pieteiktos par deputātu kandidātiem, tiem bija nepieciešams aizpildīt anketu, kura pēc tam tika izvērtēta.

«Informācija, kas bija pieejama anketās, tika pārbaudīta interneta resursos, tā tika pārbaudīta vairākas interneta vietnēs - «Lursoft.lv», «Firmas.lv, Cenrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā, kā arī «Draugiem.lv», «Facebook.com» un citās interneta vietnēs,» sacīja Zatlers.

Tāpat cilvēki, kuri izteica vēlmi kļūt par 11.Saeimas ZRP deputātu kandidātiem, tika aicināti uz nelielām intervijām, kuru laikā tika vērtēta viņu prezentēšanas un pārliecināšanas spējas. ZRP komisija vērtēja arī partijas biedru, kuru izteica vēlmi kļūt par partijas 11.Saeimas deputātu kandidātiem, iegūto izglītību un iepriekšējo darbu pieredzi.

Zatlers norādīja, ka daudzi partijas biedri ir pārstāvējuši vai pārstāv arī dažādās nevalstiskās organizācijas.

Kongresa noslēgumā partijas līderis paziņoja, ka partijas 4000 zīmju programma tika pabeigta 16.augustā un pateicās ZRP biedriem par dalību, kā arī aicināja partijas biedrus arī turpmāk aktīvi strādāt, lai ZRP sasniegtu savus mērķus.

ZRP pilnsapulcē tika partijas valdē tika ievēlēti četri reģionu pārstāvji, kā arī diskutēts par partijas izaugsmi, tika preznetēta ekonomiskas un demogrāfijas programma. Partijā pašlaik iestājušies jau vairāk nekā tūkstotis biedru, pavisam kopā vēlmi iestāties ZRP izteikuši vairāk kā 2000 cilvēku.