Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers par priekšvēlēšanu kampaņu konsultēsies ar Stendzenieku

Partija LPP/LC priekšvēlēšanu kampaņā varētu konsultēties ar iepriekšējās kampaņas veidotāju reklāmas aģentūras «!Mooz» radošo direktoru Ēriku Stendzenieku, intervijā aģentūrai LETA pieļāva LPP/LC priekšsēdētājs Ainārs Šlesers.

«Domāju, ka vismaz konsultāciju līmenī ar viņu konsultēsimies. Vai mēs sadarbosimies, kā tas bija iepriekš, to nemāku pateikt, bet noteikti kaut kādas konsultācijas notiks,» teica Šlesers.

Taujāts par to, vai Stendzeniekam ir samaksāts par iepriekšējo kampaņu, Šlesers norādīja, ka ar Stendzenieku vienmēr ir izpildītas visas saistības, kas ir bijušas. «Un, ja es nemaldos, par iepriekšējo reizi tās vienošanās, kas ir bijušas, mēs esam pildījuši,» norādīja politiķis.

Šlesers atzina, ka šīs vēlēšanas būs savādākas, jo laika ir ļoti maz - palicis pusotrs mēnesis. LPP/LC uz šīm vēlēšanām neiešot vis ar kaut kādu kampaņu, kur tikai runātu par vienkāršām lietām un solījumiem, bet gan ar konkrētu piedāvājumu valdības sastāvam.

«Mēs esam pirmie, kas nosauc Ministru kabinetu pilnā sastāvā, un spēlēsim atklātām kārtīm. Teiksim - tie ir mūsu ministri, un katrs no viņiem prezentēs savu redzējumu konkrētajā nozarē, kas būs jādara. Jo vienkārši uzrakstīt programmu, nepasakot, kas to realizēs, ir tas pats, kā runāt par medicīnu, ka ir ļoti svarīgi veikt sirds operācijas, bet nepasakot, kas to darīs. Nav laika likt amatos cilvēkus, kam nav pieredzes, un nākamajai valdībai jābūt profesionāļu valdībai, kura spēj realizēt profesionālas reformas,» uzsvēra LPP/LC līderis.