Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«VEF Rīga» «Krastu mačā» tiksies ar «Sapņu komandu 1935»

Latvijas čempionvienības «VEF Rīga» basketbolisti nākamajā nedēļas nogalē gaidāmajā diennakts turnīrā «Krastu mačs» sacentīsies ar topošās filmas «Sapņu komanda 1935» aktieriem, aģentūru LETA informēja «VEF Rīga» direktore Laila Spaliņa.

Šīs spēles sākums paredzēts sestdien, plkst. 18.00.

«Basketbols ir sporta veids numur viens Latvijā, taču tas arvien ir jāpopularizē. Tāpēc arī mēs - «VEF Rīga» spēlētāji - piedalīsimies šajā diennakts basketbola turnīrā,» uzsver «VEF Rīga» komandas spēlētājs Kristaps Janičenoks.

«Arī tas, ka tiek uzņemta filma par vēsturisko Latvijas valstsvienības panākumu 1935. gadā, ir ļoti nozīmīgs ieguldījums basketbola popularizēšanā. Domāju, ka mūsu spēle pret «Sapņu komandas» aktieriem būs skatītājiem interesanta un kopīgiem spēkiem mums gan sestdien, gan turpmāk izdosies pievērst basketbolam arvien vairāk līdzjutēju,» novēl Janičenoks.  

Sacensībās piedalīsies arī abas lielākās Latvijas augstskolas - Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte -, kuru sastāvos iekļauti arī rektori. Tāpat komandas pieteikusi Rīgas brīvostas pārvalde un vieni no pasākuma sponsoriem - būvniecības uzņēmums SIA «Re&Re», ratiņbasketbolisti, kā arī žurnālisti.

Precīzs komandu saraksts un konkrēti spēles laiki tiks publicēti līdz ceturtdienai basketbola kluba «VEF Rīga» mājaslapā, kā arī nosūtīti visu komandu kapteiņiem.

Diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs» notiks pie Latvijas Nacionālās operas (LNO) ēkas, tā sākums paredzēts 20. augustā plkst. 11.00. Spēles ilgs līdz nākamās dienas plkst. 11.00.

Sacensībās par uzvaru sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Tās notiks Rīgas brīvostas jubilejas un Rīgas 810. dzimšanas dienas laikā.

Basketbols tiks spēlēts 24 stundas, turnīrā piedalīsies 48 komandas un rezultāts no starta svilpes līdz finiša svilpei tiks skaitīts kopā, lai noskaidrotu sportiskāko krastu un ceļojošā brīvostas kausa ieguvēju.

Pirmais diennakts basketbola turnīrs «Krastu mačs» pagājušajā gadā noslēdzās ar Daugavas kreisā krasta uzvaru pār labo ar 1417:1326. Pērn pasākumā piedalījās arī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.