Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jau šajā nedēļas nogalē notiks Nūjošanas festivāls Ventspilī

Sestdien, 20. augustā, Piedzīvojumu parkā pulcēsies aktīvās atpūtas cienītāji - Latvijas Nūjošanas 2. festivāla Ventspilī dalībnieki. Tā kā nūjotāji izrādījuši lielu interesi, reģistrācija par Ls 1 tiek pagarināta līdz piektdienas, 19. augusta, plkst. 17:00.

Aicinām pieteikties arī komandas. Tās komandas, kuru sastāvā būs vismaz 10 dalībnieki, saņems diplomu no pasākuma organizatoriem. Komandas, kuru dalībnieku skaits būs virs 30 godināsim, publicējot komandas foto laikrakstā «Ventas Balss».

Dalībnieki un līdzjutēji ir aicināti ierasties ar visu ģimeni, jo festivālā interesanti būs visai ģimenei. Bērni varēs bez maksas izmantot Piedzīvojumu parka atrakcijas – Jautrais namiņš un kameršļūkšanas trasi – un piedalīties radošajās darbnīcās. Piedzīvojumu parkā pasākuma laikā muzicēs grupa «Apvedceļš». Pēc finiša dalībnieki tiks cienāti ar spēcinošu zupu. Klātesošie varēs būt liecinieki garākās biskvīta ruletes tapšanai, kā arī nobaudīt to.

Katrs finišētājs, kā apliecinājumu par piedalīšanos Latvijas nūjošanas 2. festivālā Ventspilī, saņems īpaša dizaina cepuri, kuras dāvināšana nu jau būs kā viena no nūjošanas festivāla pamattradīcijām. Dalībnieki varēs uzzināt arī savu distances laiku, bet tā kā nūjošana nav sacensība uz laiku, starp dalībniekiem tiks izlozētas 20 balvas. Apbalvošanas laikā tiks pasniegtas īpašas balvas 10 nominācijās, uzvarētājus noteiks īpaši izveidota žūrija. Par pārsteigumu ir parūpējies arī kancelejas preču veikals «Knopka», kas izlozes kārtībā vienam dalībniekam dāvinās divriteni.

Nūjošanas festivāla programma:

09:00 – 11:40 Numuru saņemšana un papildus reģistrācija.

09:00 Nūjošanas festivāla tirdziņš Piedzīvojumu Parkā. Iespēja iegādāties Nike un Kosmodisk produkciju

10:30 – 11:20 Kopīga nūjošanas tehnikas apguve nūjošanas instruktoru pavadībā

11:20 – 11:45 Kopīga iesildīšanās Piedzīvojumu Parkā

11:50 Dalībnieku pulcēšanās

11:55 Domes priekšsēdētāja A. Lemberga uzruna

12:00 Latvijas nūjošanas 2. festivāla Ventspilī starts

12:00 – 15:00 Bērniem iespeja bez maksas izmantot atrakciju «Jautrais namiņš» un kameršļūkšanas trasi un darboties radošajās darbnīcās

12:45 – 15:30 Muzicē grupa «Apvedceļš»

13:00 – 14:30 Iespēja iepazīties un izmēģināt petanka spēli

14:00 – 15:00 Nūjošanas nūju formas ruletes veidošana Piedzīvojumu Parkā

14:15 – 15:00 Apbalvošanas ceremonija Piedzīvojumu Parkā

15:00 Nūjošanas nūjas formas ruletes mērīšana, rekorda paziņošana un ruletes dalīšana Piedzīvojumu Parkā

15:00 – 15:30 Spēlē grupa «Apvedceļš» 

Vēl pirms festivāla, 18. un 19. augustā, ikviens, kas vēlas izmēģināt nūjas un uzlabot savu nūjošanas tehniku, var doties uz Piedzīvojumu parku, kur būs iespēja izīrēt nūjas par Ls 1. Arī pēc festivāla turpmāk visi nūjot gribētāji Piedzīvojumu parkā varēs izīrēt nūjas.

Paralēli Nūjošanas festivālam plkst. 10:00 – 14:30 Piedzīvojumu parka Petanka laukumā notiks petanka sacensības iesācējiem. Ventspils Kērlinga kluba Petanka sekcija aicina finišētājus piebiedroties petanka laukumā, lai izmēģinātu un iepazītos ar petanka spēli.

Sakarā ar Latvijas nūjošanas 2. festivālu 20. augustā plkst. 11:30 – 14:30 tiks slēgta autotransporta satiksme  sekojošos ielu posmos:

• Krustkalna ielā;
• Saules ielā no Riņķa ielas līdz pilsētas robežai;
• Saules iela no Krustkalna ielas līdz Pētera ielai;
• Pētera iela no Saules ielas līdz Ganību ielai;
• Ganību iela no Jūras ielas līdz Pāvila ielai;
• Ganību  iela no Bērzu ielas līdz Krustkalna ielai;
• Kuldīgas iela no Jūras ielas līdz Lielajam prospektam;
• Lielais prospekts no Kuldīgas ielas līdz Ganību ielai;
• Pāvila iela no Ganību  ielas līdz Kuldīgas ielai;
• Kuldīgas iela no Pāvila ielas līdz Bērzu ielai;
• Bērzu iela no Kuldīgas ielas līdz Ganību ielai;
• Krustkalna iela.

Ieteicamais apbraukšanas maršruts – Vasarnīcu – Ostas – Brīvības ielas. Izbraukšana no slēgtā kvartāla starp Saules – Pētera – Ganību – Pāvila – Kuldīgas – Bērzu - Ganību-Riņķa ielām būs iespējama pa Inženieru ielu.

Festivālu atbalsta Olimpiskais centrs «Ventspils», Piedzīvojumu parks, Ventspils pilsētas dome, laikraksts «Ventas Balss», Kosmodisk, Sportland. veikals «Knopka» un «nujo.lv».

Esi aktīvs – iesaisties nūjošanas festivālā!